DR N.MED. ELIZA PILARZ

PSYCHOLOG; SPECJALISTA PSYCHOLOGII KLINICZNEJ, PSYCHOTERAPEUTA


Dr n.med. Eliza Pilarz

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku psychologia. W 2009 r. obroniła pracę doktorską na UM w Łodzi. Ukończyła czteroletnie studia podyplomowe z psychoterapii integracyjnej w Warszawie, studia podyplomowe z pomocy psychologicznej w dziedzinie seksuologii na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu, psychologii transportu w Warszawie, studium z interwencji kryzysowej. Swoje doświadczenie nabywała pracując przez wiele lat w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi w klinikach pediatrycznych, gdzie zajmowała się diagnozą oraz wsparciem dzieci i ich rodzin podczas pobytu w szpitalu. Dodatkowo zajmowała się oceną rozwoju psychomotorycznego małych dzieci w klinice rehabilitacji. Swoje doświadczenia nabywała również pracując z osobami dorosłymi w szpitalu psychiatrycznym im. Babińskiego w Łodzi oraz dziećmi z niepełnosprawnością sprzężoną w Fundacji „Kolorowy Świat” w Łodzi. Prowadziła zajęcia ze studentami kierunku psychologia, zajęcia w ramach specjalizacji z psychologii klinicznej w szpitalu im. Babińskiego w Łodzi i szpitalu im. Kopernika w Łodzi oraz psychologii na studiach podyplomowych z psychoterapii na UM. Obecnie pracuje w Klinice Psychiatrii Młodzieżowej CSK w Łodzi.


Swoje zainteresowania naukowe koncentruje głównie na współpracy lekarz-pacjent, funkcjonowaniu emocjonalnym i poznawczym dzieci i osób dorosłych cierpiących z powodów chorób somatycznych.

W pracy zajmuje się diagnozą funkcjonowania psychomotorycznego małych dzieci; diagnozie dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Dodatkowo udziela wsparcia dzieciom, młodzieży i ich rodzinom. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych.

Cennik usług:

Konsultacja psychoterapeutyczna dzieci, młodzież, dorośli: 180zł

Godziny przyjęć:

Poniedziałek: 16:00 – 20.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *