LEK. MED. DOROTA KOROŃSKA

SPECJALISTA PSYCHIATRII DZIECI I MŁODZIEŻY

SPECJALISTA PSYCHIATRII

Lekarz specjalista w dziedzinie psychiatrii oraz psychiatrii dzieci i młodzieży. Absolwentka Wydziału Wojskowo- Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Już w trakcie studiów medycznych brała udział w stażach lekarskich za granicą (Francja, Włochy).

LEK. MED. DOROTA KOROŃSKA
Dorota Korońska psychiatra dzieci i młodzieży

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie pracy na wielu oddziałach klinicznych (dziennych i stacjonarnych) oraz w poradniach zdrowia psychicznego, domach pomocy społecznej o profilu psychiatrycznym. Aktualnie pracuje w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Centralnego Szpitala Klinicznego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odpowiada za proces diagnostyczny i terapeutyczny nieletnich pacjentów w kryzysie psychicznym o różnej etiologii, m.in.: pacjentów z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami psychotycznymi, zaburzeniami odżywiania, uzależnieniami, ADHD i in. zaburzeniami psychicznymi wieku rozwojowego.


Prowadzi psychoedukację pacjentów i ich rodzin. Bierze udział w szkoleniu lekarzy będących w trakcie specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży. Stale aktualizuje swoją wiedzę poprzez udział w konferencjach, szkoleniach i kursach psychiatrycznych. Obecnie w trakcie kursu „Psychoterapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży”.


Cennik usług:
Wizyta pierwszorazowa dzieci i młodzież: 350 zł
Wizyta kolejna dzieci i młodzież: 280 zł
Wizyta pierwszorazowa dorośli: 250 zł

Wizyta kolejna dorośli: 210 zł

Godziny przyjęć:
Wtorek: 16:00 – 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *