LEK. MED. MAGDALENA WIŚNIEWSKA

Wiśniewska psychiatra

Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii

 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, od stycznia 2017 r. praca w Szpitalu Psychiatrycznym im. Babińskiego w Łodzi, obecnie jest na ostatnim roku szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychiatrii. W sesji wiosennej 2021r. zdała Egzamin Specjalizacyjny z dziedziny psychiatrii. W trakcie rezydentury podjęła także pracę w Wojewódzkim Ośrodku Leczenia Uzależnień przy ul. Aleksandrowskiej, gdzie pełni świadczenia dla pacjentów z zakresu opieki psychiatrycznej. Pracuje z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych, leków nasennych, alkoholu, seksu, hazardu, a także z członkami ich rodzin borykającymi się z zaburzeniami typowymi dla osób współuzależnionych. W trakcie szkolenia rezydenckiego regularnie podnosiła swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach specjalizacyjnych oraz konferencjach psychiatrycznych.

Pracuje z osobami prezentującymi zaburzenia z kręgu:

– Zaburzeń depresyjnych

– Zaburzeń lękowych

– Zaburzeń adaptacyjnych

– Uzależnień od różnego rodzaju środków psychoaktywnych, leków nasennych i uspokajających uzależnień behawioralnych (pacjenci w każdej grupie wiekowej)

– Zaburzeń psychotycznych

– Zaburzeń osobowości

Pani Doktor ceni sobie indywidualne podejście do pacjenta, przez wieloletnią pracę z osobami uzależnionymi nabrała umiejętności potrzebnych do pomocy chorym chcącym zawalczyć o życie w abstynencji. Odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy i zawsze stara się wypracować odpowiednie leczenie nie tylko w oparciu o typowe schematy postępowania, ale także zgodnie z preferencjami oraz potrzebami chorych. Cechuje ją gotowość do zdobywania nowych doświadczeń w pracy z pacjentami, chęć poszerzania wiedzy i wykorzystywania zdobytych dotychczas umiejętności.

Cennik usług:

Wizyta pierwszorazowa: 180 zł

Wizyta kolejna: 160 zł

Godziny przyjęć:

piątek 15:30 – 20:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *