MGR ALICJA CISZEWSKA

PSYCHOLOG; CERTYFIKOWANY PSYCHOTERAPEUTA POZNAWCZO-BEHAWIORALNY


Mgr Alicja Ciszewska

Mgr Alicja Ciszewska – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny (PTTPB nr 449). Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku
psychologia, specjalność psychologia kliniczna i zdrowia. Ukończyła czteroletnie studia podyplomowe szkolenia w psychoterapii poznawczo – behawioralnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Aktualnie w trakcie kursu specjalizacyjnego w dziedzinie psychologii klinicznej dzieci i młodzieży realizowanego w szpitalu im. Babińskiego w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej, posiada Certyfikat European Association for Behavioural and Cognitive Therapies. Wieloletni pracownik Oddziału Psychiatrii Młodzieżowej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie na co dzień zajmuje się diagnozą psychologiczną, wsparciem terapeutycznym nastolatków a także prowadzeniem grupowych zajęć psychoedukacyjnych dla pacjentów. Prowadziła zajęcia dla studentów w ramach rocznych studiów podyplomowych z psychoterapii dzieci i młodzieży w Warszawie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z zakresu diagnostyki i psychoterapii dzieci i młodzieży.


W Med_Art Junior Pani Alicja prowadzi grupy terapeutyczne dla młodzieży. Grupa przeznaczona jest dla nastolatków w wieku 14-17 lat doświadczających objawów z kręgu zaburzeń depresyjnych i lękowych oraz doświadczających trudności w tworzeniu i podtrzymywaniu relacji z rówieśnikami.

Godziny konsultacji i prowadzenia grupy terapeutycznej:

Czwartek: 16:00 – 18.30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *