LEK. MED. KATARZYNA PAŁKA-SZAFRANIEC

LEKARZ W TRAKCIE SPECJALIZACJI Z PSYCHIATRII DZIECI I MŁODZIEŻY


Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży, obecnie na ostatnim jej roku. Swoje dotychczasowe doświadczenie kliniczne zdobywała w Klinice Psychiatrii Młodzieżowej CSK UM w Łodzi, jak również w placówkach ambulatoryjnych świadczących usługi lecznicze i terapeutyczne dla najmłodszych pacjentów. Jest również certyfikowanym diagnostą klinicznym Spektrum Alkoholowych Zaburzeń Płodowych (FASD), które są przedmiotem jej pracy doktorskiej. W swojej praktyce bardzo często współpracuje z pieczą zastępczą oraz rodzinami adopcyjnymi.

LEK. MED. KATARZYNA PAŁKA-SZAFRANIEC
Kasia Pałka psychiatra dzieci i młodzieży

Interesuje się również zaburzeniami neurologicznymi, neurorozwojowymi, a także chorobami rzadkimi. Ma świadomość ogromu emocji, jaki towarzyszy rodzicom oraz pacjentom podczas wizyty lekarskiej, w swojej praktyce stara się korzystać z elementów porozumienia bez przemocy.


Swoją wiedzę regularnie uzupełnia uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i warsztatach dotyczących zaburzeń psychicznych i rozwojowych u dzieci i nastolatków. Ukończyła podstawowe szkolenie z „psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży”.

Cennik usług:

Wizyta pierwszorazowa dzieci i młodzież: 180 zł

Wizyta kolejna dzieci i młodzież: 160 zł

Godziny przyjęć:

Poniedziałek: 15:30 – 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *