LEK. MED. KATARZYNA PAŁKA-SZAFRANIEC

SPECJALISTA PSYCHIATRII DZIECI I MŁODZIEŻY


Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoje dotychczasowe doświadczenie kliniczne zdobywała w Klinice Psychiatrii Młodzieżowej CSK UM w Łodzi, jak również w placówkach ambulatoryjnych świadczących usługi lecznicze i terapeutyczne dla najmłodszych pacjentów. Jest również certyfikowanym diagnostą klinicznym Spektrum Alkoholowych Zaburzeń Płodowych (FASD), które są przedmiotem jej pracy doktorskiej. Zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera, zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi i psychotycznymi, ADHD oraz zaburzeniami zachowania. W swojej praktyce bardzo często współpracuje z pieczą zastępczą oraz rodzinami adopcyjnymi.

LEK. MED. KATARZYNA PAŁKA-SZAFRANIEC
Kasia Pałka psychiatra dzieci i młodzieży

Interesuje się również zaburzeniami neurologicznymi, neurorozwojowymi, a także chorobami rzadkimi. Ma świadomość ogromu emocji, jaki towarzyszy rodzicom oraz pacjentom podczas wizyty lekarskiej, w swojej praktyce stara się korzystać z elementów porozumienia bez przemocy.


Swoją wiedzę regularnie uzupełnia uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i warsztatach dotyczących zaburzeń psychicznych i rozwojowych u dzieci i nastolatków. Ukończyła podstawowe szkolenie z „psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży”.

Cennik usług:

Wizyta pierwszorazowa dzieci i młodzież: 350 zł

Wizyta kolejna dzieci i młodzież: 280 zł

Godziny przyjęć:

Czwartek: 15:30 – 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *