Mgr MARTYNA WIŚNIEWSKA

Psychoterapeuta


Ukończyła psychologię, specjalność psychologia kliniczna i zdrowia na Uniwersytecie Łódzkim. Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Ukończyła podyplomowe 4-letnie Specjalistyczne Szkolenie z Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie.


Mgr MARTYNA WIŚNIEWSKA
Martyna Wiśniewska Psychoterapeuta

Na co dzień pracuje na Oddziale Psychiatrii Młodzieżowej Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi, gdzie przeprowadza diagnostykę psychologiczną, wspiera psychologicznie nastolatków i ich rodziny, prowadzi zajęcia grupowe dla młodzieży z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Doktorantka w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży UM w Łodzi. Absolwentka Wydziału Filologicznego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna.

Specjalizuje się w pracy z młodzieżą i młodymi dorosłymi. Praca Pani Magister podlega stałej superwizji. Regularnie poszerza swoją wiedzę w ramach szkoleń, kursów i konferencji dotyczących zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.


Cennik usług:

Konsultacja psychoterapeutyczna dzieci, młodzież, młodzi dorośli: 180zł

Godziny przyjęć:

Czwartek:16:00 – 20:00