Opinie

Pani Katarzyna Denys ” podrzucała ” pomysły jak ułatwić sobie życie, które wcześniej wydawały mi się nie realne, a jednak okazywały się skuteczne. Poprawa mojego samopoczucia w skali od 1 do 10, to obecnie 9.
Anna

Terapia z panią Katarzyną Denys była strzałem w dziesiątkę. Z upływem czasu moje samopoczucie poprawiało się i dzisiaj czuję się silna i spokojna. Praca z panią psycholog pozwoliła mi uwierzyć w siebie i zrozumieć, że można spojrzeć na zdarzenia z różnych perspektyw. Anna.

Gorąco polecam wszystkim, którzy mają problemy natury psychicznej. doświadczony zespół, odpowiednie podejście do pacjenta, fachową pomoc.
Ewa
Zespół profesjonalnych lekarzy. naprawdę godnych polecenia. dr. Horoszewicz pomogła mi pokonać depresję.
Maria
Gorąco polecam dr. Kelm, to najlepszy psycholog jakiego znam. Podczas terapii okazała mi dużo wsparcia i zrozumienia. dzięki niej pogodziłem się z tym, co mnie spotkało.
Darek
Witam, pierwszy raz trafiłem do dr. Horoszewicz i muszę bardzo podziękować za wspaniałe podejście i zaangażowanie , za stworzenie atmosfery w której człowiek może się uspokoić i otworzyć ,opowiedzieć o tym co mu jest w “człowieku ” 🙂 odzyskałem wiarę że w końcu stanę na nogi i będę szedł dalej swoją drogą 🙂 pani doktor, bardzo pani dziękuje i pozdrawiam. Kris
Chciałabym napisać kilka słów korzystając z państwa strony. dr Anna Horoszewicz jest wspaniałą lekarką, bardzo ciepłą i zaangażowaną, łączy wiedzę i profesjonalizm z właściwym, bardzo kompetentnym podejściem do pacjenta. bardzo pomogła mojej mamie w szpitalu. dziękuję! e.w.