DR N. MED. RADOSŁAW MAGIERSKI

Specjalista psychiatra

Specjalista psychiatra, absolwent łódzkiej Akademii Medycznej, obecnie adiunkt w Klinice Psychiatrii Wieku Podeszłego i Zaburzeń Psychotycznych UM w Łodzi, specjalista kierujący zespołem medycznym w Oddziale Psychiatrii Wieku Podeszłego CSK UM w Łodzi.
Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji w czasopismach krajowych i zagranicznych, kilku rozdziałów w książkach i podręcznikach akademickich, kilkudziesięciu doniesień zjazdowych.
Główne obszary zainteresowań naukowych to psychiatria wieku podeszłego, choroby neurozwyrodnieniowe, psychozy i choroby afektywne, a także relacje pomiędzy metabolizmem, dietą, składem ciała a funkcjami poznawczymi.
W codziennej pracy klinicznej zajmuję się pacjentami dorosłymi, począwszy od 18 roku życia, aż po osoby sędziwe. Głównie zajmuję się chorymi z psychozami, chorobą dwubiegunową, rozmaitymi odmianami depresji oraz zaburzeniami lękowymi. Ponadto wszelkimi zaburzeniami psychicznymi oraz w przebiegu chorób neurologicznych u osób w podeszłym wieku (np. zespoły otępienne, zaburzenia zachowania w otępieniach, objawy neuropsychiczne u chorych z chorobą Parkinsona).

Wizyta pierwszorazowa: 300 zł

Wizyta kolejna: 280 zł

Godziny przyjęć: środa i czwartek 16.00- 20.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *