MGR MARTA BOCZKOWSKA

PSYCHOLOG; CERTYFIKOWANY INTERWENT KRYZYSOWY; PSYCHODIETETYK; MEDIATOR

MGR MARTA BOCZKOWSKA
Mgr Marta Boczkowska

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku psychologia. Doktorantka Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich w Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Współpracuje z Centrum Badań nad Traumą i Kryzysami Życiowymi. Ukończyła czteroletnie szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej chorób somatycznych. Pracuje jako psycholog w Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Z.O.Z. Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Łodzi, Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi i Ośrodku Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem Fundacji Subvenio w Łodzi. Praktykę kliniczną łączy z pracą badawczo-dydaktyczną. Jest badaczką w Instytucie Psychologii Państwowej Akademii Nauk. Współpracuje z Centrum Badań nad Traumą i Kryzysami Życiowymi SWPS. Dwukrotnie wyróżniona stypendium Narodowego Centrum Nauki.

Pracuje z osobami, które doświadczyły traumy, kryzysu, m.in. utraty zdrowia, utraty chęci życia, uległy wypadkowi komunikacyjnemu, doznały katastrofy, przemocy (domowej lub w pracy), są w trakcie rozwodu, rozstania. Wspiera pacjentów z depresją, zaburzeniami lękowymi, PTSD i zaburzeniami odżywiania.

Jako psychodietetyk pracuje indywidualnie i grupowo z osobami, które chcą odzyskać kontrolę nad procesem jedzenia. Diagnozuje i wspiera terapeutycznie osoby z nadwagą, otyłością, anoreksją, bulimią, borykające się „emocjonalnym” i „nocnym” jedzeniem.

Cennik usług:

Konsultacja i sesja terapeutyczna dzieci, młodzież, dorośli ONLINE: 200 zł

Interwencja kryzysowa: pierwsza konsultacja diagnostyczna ONLINE: 250 zł

sesja kolejna ONLINE: 200 zł

Konsultacja psychodietetyczna: pierwsza konsultacja diagnostyczna ONLINE: 250 zł

sesja kolejna ONLINE: 200 zł

Godziny przyjęć:

Wtorek: 15:00 – 18:00

Piątek: 15:00 – 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *