MGR JOANNA MAGIERSKA

MGR JOANNA MAGIERSKA

Psycholog, psychoterapeuta.
Absolwentka psychologii na Wydziale Nauk o Zdrowiu UŁ i psychologii transportu na Wydziale Psychologii UW oraz czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. W terapii wykorzystuje głównie założenia terapii poznawczo-behawioralnej, ponadto stosuje terapeutyczne podejście eklektyczne, mając na uwadze indywidualne podejście do każdego pacjenta.
Ponadto zajmuje się diagnozą psychologiczną osób dorosłych, diagnozą funkcji poznawczych, w tym osób w podeszłym wieku, wsparciem psychologicznym oraz pracą terapeutyczną z osobami z różnymi zaburzeniami psychicznymi, m.in. z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi (zaburzenie lękowe uogólnione, agorafobia, lęk napadowy, fobia społeczna, fobie specyficzne, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne), psychozami, a także pacjentom mającym problemy w relacjach oraz przeżywającym kryzysy życiowe i trudności w pracy zawodowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *