MGR JOANNA MAGIERSKA

MGR JOANNA MAGIERSKA

Psycholog, psychoterapeuta.
Absolwentka psychologii na Wydziale Nauk o Zdrowiu UŁ i psychologii transportu na Wydziale Psychologii UW oraz czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. W terapii wykorzystuje głównie założenia terapii poznawczo-behawioralnej, ponadto stosuje terapeutyczne podejście eklektyczne, mając na uwadze indywidualne podejście do każdego pacjenta.
Ponadto zajmuje się diagnozą psychologiczną osób dorosłych, diagnozą funkcji poznawczych, w tym osób w podeszłym wieku, wsparciem psychologicznym oraz pracą terapeutyczną z osobami z różnymi zaburzeniami psychicznymi, m.in. z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi (zaburzenie lękowe uogólnione, agorafobia, lęk napadowy, fobia społeczna, fobie specyficzne, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne), psychozami, a także pacjentom mającym problemy w relacjach oraz przeżywającym kryzysy życiowe i trudności w pracy zawodowej.

  • badanie neuropsychologiczne 120 min.: 450 zł
  • ocena ilorazu inteligencji, 120 min.: 350 zł
  • ocena osobowości (MMPI-2, wersja najnowsza) 60-150 min.: 470 zł
  • ocena osobowości ONLINE (MMPI-2, wersja najnowsza) 60-150 min: 620 zł
  • psychoterapia (obowiązuje opłata 50% stawki w przypadku odwołania sesji w dniu wizyty) 50 min.: 180 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *