MGR MAGDALENA GDULA

PSYCHOLOŻKA; PSYCHOTERAPEUTKA

MGR MAGDALENA GDULA

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia (specjalność: zdrowia i kliniczna) oraz pedagogika na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyłam również 4 letnią Szkołę Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Swoje kwalifikacje zawodowe regularnie poszerzam uczestnicząc w różnorodnych kursach i szkoleniach (m.in. Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej oraz inne, które wzbogacają mój warsztat pracy terapeutycznej). Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w różnych miejscach  m.in. w Instytucie Psychoterapii Mind, Centrum Psychoterapii Tu i Teraz, Fundacji Praesterno. punktach konsultacyjnych przy ośrodkach pomocy społecznej.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. Odbywam również konsultacje z rodzicami wyposażając ich w zasoby do lepszego radzenia sobie z wyzwaniami rodzicielskimi.

W pracy terapeutycznej stosuję podejście integracyjne. Korzystając z metod i technik z różnych nurtów w sposób zindywidualizowany podchodzę do klienta oraz zgłaszanych przez niego trudności. Niezwykle ważną rolę przywiązuje do relacji terapeutycznej uznając, że stanowi ona fundament do współpracy na linii: pacjent – terapeuta i jest podstawą do kształtowania zmian i osiągania celów terapeutycznych sformułowanych podczas sesji. W pracy opieram się na Kodeksie Etycznym Psychologa przestrzegając jego zasad.

Cennik usług:

Konsultacja psychoterapeutyczna dzieci, młodzież, dorośli: 180zł

Godziny przyjęć:

Wtorek: 15:30 – 20.30

Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *