LEK. MED. MARTYNA DORENDA

LEK. MED. MARTYNA DORENDA


Doktor Dorenda jest absolwentką kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychiatrii, które realizuje w Klinice Zaburzeń Afektywnych i Psychotycznych Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi. W ramach specjalizacji dyżuruje w oddziałach o rożnym profilu – afektywnym, psychotycznym, psychiatrii młodzieżowej, a także psychiatrii wieku podeszłego.


Systematycznie poszerza swoją wiedzę w ramach szkoleń, warsztatów i konferencji tematycznych. Zawsze stara się być na bieżąco z nowoczesnymi metodami leczenia Od pewnego czasu pracuje także w ramach opieki ambulatoryjnej. W pracy kieruje nią uważność, dbanie o dobro pacjenta i wybieranie dla niego najlepszego rodzaju terapii. Zawodowo najbardziej spełnia się w leczeniu zaburzeń afektywnych, w tym prowadzeniu pacjentów z zaburzeniami osobowości.

„Cenię sobie budowanie relacji psychoterapeutycznej w pracy z pacjentem, chętnie współpracuję z psychologami, nie opieram się wyłącznie na farmakoterapii. Na co dzień podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.”

Cennik usług:

Wizyta pierwszorazowa: 220zł

Wizyta kolejna: 200zł

Wizyta pierwszorazowa dla dzieci i młodzieży od 13 r.ż.: 300 zł

Wizyta kolejna dla dzieci i młodzieży od 13 r.ż.: 250 zł

Godziny przyjęć:

Poniedziałek: 16:00 – 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *