DR N. MED. IWONA MAKOWSKA

SPECJALISTA PSYCHIATRII DZIECI I MŁODZIEŻY

SPECJALISTA PSYCHIATRII

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi oraz psychologii na SWPS w Warszawie. Lekarz specjalista w dziedzinie psychiatrii oraz psychiatrii dzieci i młodzieży. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu profilaktyki uzależnień, szkolenie podstawowe z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu a obecnie jest w trakcie szkolenia z „Psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży”. W 2006 roku obroniona praca doktorska w zakresie uzależnień w populacji psychogeriatrycznej. Swoje doświadczenie kliniczne zdobywała pracując na wielu oddziałach klinicznych w kraju i zagranicą (Norwegia), poradniach zdrowia psychicznego dla osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży, poradni leczenia uzależnień dla młodzieży, współpracując w zakresie diagnozy i leczenia z PPP w Brzezinach i Centrum Psychologiczno-Pedagogicznym Futurum w Łodzi. Jest certyfikowanym diagnostą ADOS-2 (protokołu obserwacji do diagnozy autyzmu). Prowadziła liczne szkolenia i wykłady z zakresu psychiatrii osób dorosłych i psychiatrii rozwojowej dla lekarzy, pedagogów, psychologów i rodziców.

DR N. MED. IWONA MAKOWSKA

Pracuje z dziećmi w kryzysie samobójczym i zachowaniami autoagresywnymi, z zaburzeniami lękowymi i nastroju a także z zaburzeniami odżywiania, psychozami, ADHD i innymi zaburzeniami wieku rozwojowego. Bliska jest jej praca z całym systemem rodzinnym, we współpracy ze szkołą czy przedszkolem oraz innymi osobami istotnymi dla zdrowienia i rehabilitacji dziecka (m.in.: pediatra, kurator).


Jest konsultatnem psychiatrą na oddziałach pediatrycznych w CZMP w Łodzi. Prowadzi działalność dydaktyczną i naukową w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, szkoli studentów, lekarzy stażystów i rezydentów psychiatrii. Zainteresowania naukowe doktor Makowskiej związane są z suicydologią, autoagresją, psychodermatologią i zaburzeniami odżywiania.


Cennik usług:

Wizyta pierwszorazowa dzieci i młodzież: 400 zł (wizyta wymaga przedpłaty)

Wizyta kolejna dzieci i młodzież: 350 zł

Godziny przyjęć:

Piątki: 10:00 – 14:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *